flag
Po-Pia: 8:00 - 16:30
+420 491 481 298
NeuroTablet
Neurotablet
Opýtať sa na cenu
Infra kamera Záznam videa v úplnej tme so vstavaným výkonným IR LED svetlom a automatickou aktiváciou nočného režimu.
Bezdrôtové Komunikácia bezdrôtovej hlavice pre optimálne pohodlie pacienta. NeuroTablet tiež ponúka GSM (LTE, 3G) a WIFI pripojenia pre podporu vzdialeného prístupu.
Jednoduché nastavenie Rýchle a jednoduché nastavenie (nie je nutné párovanie). Statív Deymed s magnetickým držiakom pre rýchlu montáž.
Dotyková obrazovka Displej s vysokým rozlíšením a plne prispôsobiteľné rozhranie dotykovej obrazovky.
Prevádzka na batérie Až jeden týždeň nepretržitého nahrávania so synchronizovaným videom. Zosilňovač s dobíjacími batériami vymeniteľnými za prevádzky.
Domáce použitie Domáci režim nevyžaduje takmer žiadnu interakciu od pacienta (chránený PINom pre väčšie zabezpečenie). Plne automatizovaný režim spánku a prebudení.
ICU použitie Viackanálový EEG s Full HD videom a pokročilé trendy, vrátane aEEG a DSA. Kontinuálne sledovanie impedancie.

Vysoko prenosný záznamový systém EEG / PSG NeuroTablet pre ambulantnú, domácu video telemetriu a monitorovanie ICU,
s vstavanou Full-HD kamerou, infračervenou a bezdrôtovou funkciou.

Software

Najnovší Deymed softvér zahŕňa podporu pre dotykový displej a schopnosť vykonávať plnohodnotné nahrávanie EEG / PSG. Je zabudovaných viac režimov nahrávania; Domáci režim a nahrávací réžim pre rutinné aplikácie a aplikácie ICU, popísané nižšie.

Domáci režim Jednoduché uzamykateľné rozhranie zobrazujúce jasné pokyny pre pacienta a náhľad videa. Zvukové a vizuálne varovanie upozorní pacienta, pokiaľ nie je NeuroTablet zapojený do siete alebo keď je batéria takmer vybitá.
Nahrávací režim Plnohodnotný EEG a HD video displej s balíčkom pokročilých trendov. Škálovateľné funkcie umožňujúce ICU sledovanie pomocou uzamykateľného rozhrania a rýchleho zoznamu anotácií. Alternatívne je možné vykonávať kompletné záznamy EEG / PSG s postupmi HV a Photic v ambulantnom prostredí.
Zoznam pacientov Databáza pacientov s automatizovanou synchronizáciou servera. Možnosť zobraziť, vyhľadať a upraviť existujúce údaje o pacientovi alebo zadať nového pacienta, ktorý má byť monitorovaný.
black/white mode black/white mode

Hardware

NeuroTablet front & back
10" IPS Full HD dotyková obrazovka
Konektory USB C a napájanie
Tlačidlo pre uspanie / prebudenie
Mikrofón
Full HD video kamera
Duálne výkonné IR LED pásky
Senzory vzdialenosti a okolného svetla
Plne hliníkové telo
Duálny reproduktor
SIM a MicroSD sloty
Rychloupínací magnetický držiak pre statív

Konfigurácia

Prenosný systém

NeuroTablet s bezdrôtovou hlavicou pre ICU alebo klinické monitorovanie.

Prenosný systém

Ambulantný systém

Pre domácu video telemetriu vrátane NeuroTabletu, bezdrôtovej hlavice, statívu, púzdra na prenášanie HVT a napájacieho adaptéra.

Ambulantný systém

NeuroTablet so stolíkom

Konfigurácia HVT NeuroTablet s klinickým stolíkom pre ukladanie a kontrolu dát. K dispozícii je taktiež špeciálny stolík pre ICU.

NeuroTablet so stolíkom

Please note that this product may not be approved by regulatory authorities in your country/region. For more information, please consult with us or our distributor.

Príslušenstvo

Dodávame tiež príslušenstvo pre naše systémy.

V našom e-shope si môžete zaobstarať kompletný sortiment príslušenstva pre EEG, EMG, PSG a BFB.
Prejsť do e-shopu

Voľby hlavíc

TruScan RS

TruScan RS je kompaktná bezdrôtová EEG hlavica navrhnutá pre umiestnenie na pacienta a pre ambulantný, bezdrôtový a dlhodobý monitoring.

Pripojenie alebo ambulantný režim: pripojená hlavica alebo hlavica v ambulatnom režime môže systém zaznamenávať až 90 hodín v kuse.

Bezdrôtový režim: V bezdrôtovom režime može systém TruScan LT nahrávať až 40 hodín na jedno nabitie.

Dosah bezdrôtového pripojenia od prijímača je až 100 metrov. Pri použití dodatočných zariadenia pre zabezpečenie dlhšieho dosahu signálu, môže byť hlavica používaná až na vzdialenosť 300 metrov.

Ak je pacient mimo dosahu bezdrôtového pripojenia, TruScan RS automaticky pokračuje v natáčaní do internej pamäte. Dáta sa znova synchronizujú, keď je pacient späť v dosahu bezdrôtového pripojenia.

TruScan RS

SomniPro RS

SomniPro RS

TruScan LT Wireless

Bezdrôtová hlavica TruScan LT Wireless je univerzálna hlavica určená pre ambulantné i bezdrôtové natáčanie, dlhodobý monitoring i štandardné klinické využitie.

Pripojenie alebo ambulatný režim: Pripojená hlavica alebo hlavice v ambulatnom režime môže systém zaznamenávať až 45 hodín v kuse.

Bezdrôtový režim: V bezdrôtovom režime môže systém TruScan LT nahrávať až 30 hodín na jedno nabitie.

Dosah bezdrôtového pripojenia od prijímača je až 100 metrov. Pri použití dodatočných zariadení pre zabezpečenie dlhšieho dosahu signálu, môže byť hlavica používaná až na vzdialenosť 300 metrov.

Ak je pacient mimo dosahu bezdrôtového pripojenia, TruScan LT automaticky pokračuje v natáčaní do internej pamäte. Dáta sa znova synchronizujú, keď je pacient späť v dosahu bezdrôtového pripojenia.

TruScan LT Wireless

SomniPro LT

SomniPro LT

Technické špecifikácie

Produktová špecifikácia NeuroTablet
Typ displeja Full HD Multitouch 10" IPS
Prevádzka na batérie 6+ hodín
Nepretržitá prevádzka 72+ hodín (V závislosti na veľkosti úložiska)
Rozlišenie kamery Až do rozlíšenia Full HD 1920 x 1080
Nočné nahrávanie Duálne výkonné IR LED pásky
Úložisko Interná 128 GB SSD + Micro SD karta
Periférie Mikrofón, duálny reproduktor, Proximity a senzor okolného svetla
Konektivita USB, Wi-Fi, GSM (LTE, 3G)
Rozmery (Š x V x D) 180 x 250 x 40 mm (max. bez antény)
Váha 1100 g
Kompatibilné zosilňovače Všetky bezdrôtové Deymed hlavice