flag
Po-Pia: 8:00 - 16:30
+420 491 481 298
Pozadie pre desktop

Systém DuoMAG MP

DuoMAG XT je výkonný a flexibilný magnetický stimulátor konštruovaný pre jednoduché použitie vo výskume a klinických scenároch. Systém môže byť ovládaný priamo z cievky, cez PC alebo pomocou integrovanej DuoMAG dotykovej obrazovky. Hlavnou výhodou magnetického stimulátora DuoMAG je možnosť jednoduchého prepojenia s ďalšími systémami DEYMED, ako sú TruScan EEG a TruTrace EMG / EP. Plná kompatibilita systémov významne rozširuje možnosti aplikácie. Magnetický stimulátor DuoMAG je ponúkaný v niekoľkých konfiguráciách vhodných pre rôzne použitie. MagTower výrazne znižuje obtiažnosť držania a polohovania ťažkých magnetických cievok.

Cievka 70BF - Cool

Technické prednosti DEYMED

Výkonný systém Schopný intenzívnych vysokofrekvenčných protokolov pre najzložitejšie klinické, psychiatrické a výskumné použitie. DuoMAG XT-100 pri frekvenci 100 Hz dosahuje intenzitu 45%.
Vyvážený držiak cievky Konfigurácia MagTower s inovatívnym vyváženým polohovacím ramenom a automatickým zamykaním polohy, značne znižuje úsilie potrebné k nájdeniu a zafixovaniu pozície Deymed cievok.
Chladená cievka Pri použití s chladenou cievkou, je možné používať intenzívne protokoly TBS celý deň bez rizika prehriatia cievky, vďaka dvojitým ventilátorom alebo kvapalinovému chladeniu pokročilému návrhu cievky. Ľahký a bezúdržbový dizajn.
Viacsystémová integrácia Integrácia klinického EMG alebo EEG systému DEYMED ako rozšírená konfigurácia napríklad pre EMG/ MEP alebo zobrazenia EEG signálov. Zosilňovače sú špeciálne určené k eliminácii artefaktov pri TMS stimulácii.
Rozhranie dotykovej obrazovky V kombinácii s intuitívnym softwérom zaisťuje jednoduché použitie. Dotykové rozhranie postavené na systéme Windows, umožňuje integráciu tretích strán, ako je neuro-navigácia.
Vlastný editor protokolov Editor vlastných protokolov umožňuje uloženie akéhokoľvek návrhu, vrátane stimulačných sekvencií, stimulácie Theta Burst (iTBS-cTBS) a zmien stimulačnej intenzity.

Nový systém chladenia cievok DuoMAG

 • Unikátny systém chladenia cievky na báze kvapaliny zaisťuje nepretržitú stimuláciu aj pre tie najnáročnejšie protokoly.
 • Systém kombinuje kompaktnú chladiacu jednotku s rôznymi typmi cievok, špeciálne navrhnutými pre opakovanú stimuláciu.
 • Odolné cievky bez akýchkoľvek počítadiel pre obmedzenie životnosti cievky.
 • Automaticky riadené a tiché chladiace prevedenie pre minimálnu hlučnosť. Integrované senzory chránia cievku pred prehriatím a regulujú intenzitu chladenia.
 • Chladiaci systém DuoMAG je možné prirobiť na akýkoľvek DuoMAG rTMS systém. Špeciálne navrhnuté konektory zaisťujúce jednoduchú a rýchlu výmenu cievky bez použitia náradia.
Nový systém chladenia cievok DuoMAG

Prednosti systému

 • Editor vlastných protokolov umožňuje uloženie akéhokoľvek návrhu, vrátane stimulačných sekvencií, stimulácie Theta Burst (ITBS-CTBS) a zmien stimulačnej intenzity.
 • Vozík MagTower s inovatívnym balančným polohovacím ramenom a automatickým zamykaním polohy, výrazne znižuje úsilie potrebné na nájdenie správnej polohy cievky a jej fixáciu.
 • Integrácia klinických EMG alebo EEG systémov DEYMED ako rozšírená konfigurácia napríklad pre EMG / MEP alebo zobrazenie EEG signálov.
 • Dotykové užívateľské prostredie pre systém Windows, umožňujúci jednoduchú integráciu programov ako sú neuro-navigácie tretích strán.
 • Ovládanie intenzity stimulácie a tlačidlo Start-Stop priamo na cievke pre jednoduché nastavenie.
 • Konfigurácia s pojazdným stolíkom pre ľahký presun a manipuláciu s magnetickým stimulátorom.
 • V kombinácii s aktívne chladenou cievkou 70BF-Cool, je možné používať intenzívne protokoly TBS celý deň bez rizika prehriatia cievky vďaka dvojitým ventilátorom a špeciálnemu dizajnu.
Stimulátor

Komfortné ovládanie cievky

Cievky DEYMED majú zabudované ovládacie prvky pre jednoduché nastavenie intenzity a spustenie stimulácie. To umožňuje obsluhe plnú kontrolu stimulácie bez nutnosti odvrátenia pozornosti k externým panelom alebo spúšťacím mechanizmom. Vďaka tomu dokáže magnetický stimulátor jednoducho obsluhovať iba jedna osoba.

Komfortné ovládanie cievky

Kompatibilné cievky

Shape

Handle

Cooling

Placebo

Stimulator compatibility

Cievka - 60BF-LQC

60BF-LQC

Osmičková cievka 60 mm s ovládacími prvkami a chladiacou tekutinou

Typické použitie:
Presná kortikálna stimulácia, využitie hlavne pre rTMS.

Cievka - 70BF-LQC

70BF-LQC

Osmičková cievka 70 mm s ovládacími prvkami a chladiacou tekutinou

Typické použitie:
Presná kortikálna stimulácia, využitie hlavne pre rTMS.

Cievka - 70BFX-LQC

70BFX-LQC

Prekrytá osmičková cievka 70 mm

Typické použitie:
Cielená dlhodobá kortikálna stimulácia, najmä pre rTMS. Viac pohodlia pre pacienta vďaka konštrukcii cievky.

Cievka - 90BFVT-LQC

90BFVT-LQC

Osmičková cievka 90 mm v tvare "V" s uhlom 120°

Typické použitie:
Hlboká stimulácia.

Cievka 70BF - Cool

70BF-Cool

Osmičková cievka 70 mm s chladiacimi ventilátormi

Typické použitie:
Cielená dlhodobá kortikálna stimulácia, najmä pre rTMS. Cievku možno upevniť na vyvážené aretovateľné rameno v konfigurácii systému na stolíku MagTower.

Cievka 70BF - Cool

70BFP Cool Placebo

Osmičková placebo cievka 70 mm s nastavením intenzity a spustením stimulácie a aktívnym vzduchovým chladením špeciálne navrhnutá pre zaslepené štúdie.

Typické použitie:
Cielená dlhodobá kortikálna stimulácia, najmä pre rTMS. Cievku možno upevniť na vyvážené aretovateľné rameno v konfigurácii systému na stolíku MagTower.

Cievka - 70BF

70BF

Osmičková cievka 70 mm s nastavením intenzity a spustením stimulácie.

Typické použitie:
Presná kortikálna stimulácia, využitie hlavne pre rTMS.

Cievka - 70BFP Placebo

70BFP Placebo

Osmičková placebo cievka 70 mm s nastavením intenzity a spustením stimulácie špeciálne navrhnutá pre zaslepené štúdie.

Typické použitie:
Presná kortikálna stimulácia, využitie hlavne pre rTMS.

Cievka - 50BF

50BF

Osmičková cievka 50 mm s nastavením intenzity a spustením stimulácie.

Typické použitie:
Presné cielená stimulácia, najmä pre rTMS. Vhodná pre párovú stimuláciu dvoma cievkami naraz vzhľadom k menšiemu rozmeru cievky.

Cievka - 120BFVT

120BFVT

Osmičková cievka 120 mm v tvare "V" s uhlom 100°

Typické použitie:
Hlboká spinálna stimulácia.

Cievka 50BF T-shaped

50BFT

Osmičková cievka 50 mm s kolmým držadlom a ovládaním spustenia stimulácie.

Typické použitie:
Presné cielená stimulácia, najmä pre rTMS. Vhodná pre párovú stimuláciu dvoma cievkami naraz vzhľadom k menšiemu rozmeru cievky.

Cievka - 30BFT

30BFT

Osmičková cievka 30 mm s kolmým držadlom

Typické použitie:
Presne cielená stimulácia.

Cievka - 100R

100R

Kruhová cievka 100 mm s nastavením intenzity a spustením stimulácie.

Typické použitie:
Stimulácia periférnych nervov alebo kortikálna stimulácia.

Cievka - 125R

125R

Veľká kruhová cievka 125 mm s nastavením intenzity a spustením stimulácie.

Typické použitie:
Spinálna stimulácia.

Konfigurácia

MagTower

Unikátny pojazdný stolík MagTower je vybavený inovatívnym vyváženým ramenom pre držanie stimulačnej cievky. Toto riešenie kompenzuje hmotnosť stimulačnej cievky a významne uľahčuje prácu, takže užívateľ nemusí namáhavo držať cievku v požadovanej pozícii, obzvlášť pri hľadaní motorického prahu. Systém ponúka jednoduché aretovanie pozície stimulačnej cievky pomocou pedálu. Dotykové rozhranie ponúka funkcie navrhnutia stimulačných protokolov a ďalej vizualizáciu MEP pomocou EMG modulu.

MagTower

MagCart

Konfigurácia na pojazdnom stolíku MagCart umožňuje bezproblémové prevážanie alebo presun magnetického stimulátora a zaberie minimum miesta. Aretovateľné kĺbové rameno umožňuje rýchlu fixáciu pozície stimulačnej cievky. MagCart môže byť doplnený o dotykovú obrazovku so softvérom pre jednoduché ovládanie systému.

MagCart

Desktop

Kompaktná verzia DuoMAG XT je určená pre pevné stanovisko bez nutnosti častej manipulácie.

Desktop

Please note that this product may not be approved by regulatory authorities in your country/region. For more information, please consult with us or our distributor.

*For users in the USA: Product is considered an investigational device. Limited by Federal (or United States) Law only to investigational use.

Príslušenstvo

Dodávame tiež príslušenstvo pre naše systémy.

V našom e-shope si môžete zaobstarať kompletný sortiment príslušenstva pre EEG, EMG, PSG a BFB.
Prejsť do e-shopu

Technická špecifikácia

Typ XT-10 XT-35 XT-100 XT R Nový produkt
Režimy stimulácie Bifázický, repetitívny Bifázický, repetitívny, burst Bifázický, repetitívny, burst Bifázický, repetitívny, burst
Rozmery 49 cm x 16cm x 38 cm 49 cm x 16cm x 38 cm 49 cm x 16cm x 38 cm 49 cm x 25 cm x 38 cm
Váha 17 kg 17,5 kg 17,5 kg 26 kg
Maximálna frekvencia stimulácie 10 Hz 35 Hz 100 Hz 100 Hz
Minimálny Inter-Train Interval 100 ms 29 ms 10 ms 10 ms
Šírka pulzu 290 μs 290 μs 290 μs 290 μs
Kompatibilné cievky cievky DEYMED cievky DEYMED cievky DEYMED cievky DEYMED
Napájanie 100-240Vac 50/60 Hz 100-240Vac 50/60 Hz 100-240Vac 50/60 Hz 100-240Vac 50/60 Hz
Synchronizácia TTL vstup/výstup a/alebo USB TTL vstup/výstup a/alebo USB TTL vstup/výstup a/alebo USB TTL vstup/výstup a/alebo USB
Komunikácia Vzdialené ovládanie cez USB, ovládanie na cievke Vzdialené ovládanie cez USB, ovládanie na cievke Vzdialené ovládanie cez USB, ovládanie na cievke Vzdialené ovládanie cez USB, ovládanie na cievke

Hodnotu motorického prahu (MT) je možné nájsť spravidla pri <47% intenzite stimulácie pri väčšine populácie (> 90%) na všetkých typoch DuoMAG. DuoMAG XT-100 dosahuje pri frekvencii 100 Hz intenzitu 45%. Porovnateľné prístroje bežne dosahujú pri frekvencii 100 Hz intenzitu len 30%.