flag
Po-Pia: 8:00 - 16:30
+420 491 481 298
Pozadie pre desktop

Pokročilý systém Biofeedback je určený pre klinických špecialistov, ktorí chcú používať najvyšší štandard pre neuroterapiu a Brainfeedback.

Systém BrainFeedback

Rozhranie systému BrainFeedback 2 prináša 3D hry špecializovane vyvinuté pre neurofeedback, reporty s trendovými grafmi a pokročilé nástroje pre správu a nastavenie protokolov, rovnako ako Z-Score Traning.

Brainfeedback Hlavica

Technické prednosti DEYMED

Prevádzka na batérie Prevádzka na batérie spolu s inteligentným systémom dobíjania prináša najvyššiu dostupnú kvalitu signálu. Prevádzka na batérie počas snímania signálu preukázateľne redukuje množstvo artefaktov a rušenia. Vysokokapacitné batérie dovoľujú ambulatnú prevádzku v snímacom režime až 72 hodín na jedno nabitie.
Optická izolácia Optická izolácia výrazným spôsobom vylepšuje kvalitu signálu a bezpečnosť pacienta. Funkcia optickej izolácie, spojená s dlhou životnosťou batérií, ponúka špičkovú technológiu pre zhotovovanie EEG záznamov.
Vysoká vzorkovacia frekvencia Systém DEYMED navrhnutý s technológiou digitálneho signálového spracovania dokáže vzorkovať pri veľmi vysokých vzorkovacích frekvenciách a zároveň meniť ľubovoľný parameter digitálne. DSP ponúka mnoho výhod oproti štandardnému analógovému spracovaniu.
Systém Click N' Go Univerzálne použitie všetkých zariadení je zaistené vďaka systému Click N 'Go. Jedným klinutím jednoducho odpojíte hlavicu od pojazdného stolíka a pripojíte ju k notebooku. Vďaka tomuto systému nemusíte voliť medzi nemocničným stolíkom alebo prenosným systémom. Môžete mať 2 systémy v 1.
Online kontrola impedancií Systém "Always on impedance" neustále monitoruje stav impedancií a zobrazuje ich hodnotu počas nahrávania. Hodnoty impedancií sú navyše ukladané spolu so snímaným signálom pre dodatočnú kontrolu počas vyhodnocovania záznamu.

Systémové funkcie

 • Sluchová a vizuálna spätná väzba s nastaviteľným prahom
 • Špecializované 3D hry pre neurofeedback
 • Multi-parameter DVD Feedback
 • Viackanálový editor reportov
 • 6 nastaviteľných okien pre rôzne signálové pásma
 • FFT spektrálne zobrazenia
 • Z-Score protokoly
 • Prispôsobiteľné trendové grafy
 • Možnosť pauzy a pokračovania počas tréningu
 • Podpora Uni-polárnych, Bi-polárnych a Koherentných protokolov
 • Jednoduché použitie prednastavených protokolov
BFB hlavica s Laptopom

Softwarové funkcie

Software Brainfeedback

Rozhranie Brainfeedback je navrhnuté pre jednoduché používanie, a to aj pre začiatočníkov. Všetky ovládacie prvky sú dostupné na jedinom paneli obrazovky. Intuitívny softvér umožňuje na rozdiel od iných systémov okamžité použitie bez nutnosti zložitých školení a tréningov. Jednoduché a prehľadné usporiadanie obrazovky umožňuje obsluhe plne sa sústrediť na potreby klienta.

Software Brainfeedback

DVD Multi-parameter a Lineárny Feedback

Predstavuje prvý DVD Neurofeedback systém, ktorý má nezávislé filtre až pre tri EEG a artefaktné pásma, rovnako ako lineárnu zmenu efektu filtra vo chvíli, keď sa pacient blíži alebo vzďaľuje nastavenému cieľu.

DVD Multi-parameter a Lineárny Feedback

Automatické Grafy Trendov

Všetky dáta klienta sú automaticky ukladané do integrovanej databázy, vrátane výsledkov, dát EEG, výkonu pre každé pásmo, percent odmien, oblastí a Z-Score dát. Zobrazenie všetkých informácií môžete jednoduchým stlačením tlačidla v grafickom systéme, ktorý bol navrhnutý v spolupráci s Dr. Joelem Lubarem, jedným z popredných priekopníkov neurofeedbacku.

Automatické Grafy Trendov

Vlastné 3D hry

pre systém BrainFeedback 2 môžete využiť viac ako 27 špeciálne navrhnutých 3D hier, ktoré boli vyvinuté pre potreby neurofeedback vyšetrení.

Vlastné 3D hry

Konfigurácia

FlexiCart BFB

FlexiCart s integrovaným počítačom, Click N 'Go systémom a 2 alebo 4 kanálovou Brainfeedback hlavicou pripojenú cez optický kábel.

FlexiCart BFB

Prenosný BFB

Notebook s Click N 'Go 2 alebo 4 kanálovou BrainFeedback hlavicou pripojenou cez optický kábel.

Prenosný BFB

Please note that this product may not be approved by regulatory authorities in your country/region. For more information, please consult with us or our distributor.

Please note that this product may or may not be classified as medical device in your country/region..
*For users in the USA: This product is not available for sale in the United States.
*For users in the EU: This product is not classified as medical device and cannot be used for any diagnosis or treatment.

Príslušenstvo

Dodávame tiež príslušenstvo pre naše systémy.

V našom e-shope si môžete zaobstarať kompletný sortiment príslušenstva pre EEG, EMG, PSG a BFB.
Prejsť do e-shopu

Technická špecifikácia

Produktová špecifikácia Hlavica
Počet kanálov 2 alebo 4
Analógová vzorkovacia frekvencia 256 Hz na kanál
Vzorkovacia frekvencia uložených dát 256 Hz
Šírka pásma (+0 - 1 dB) 0,3-70 Hz na kanál
Analógová časová konštanta 0,5 s
Maximálny vstup DC offset ± 240 mV
IMR 140 dB
Presnosť merania napätia ± 2%
Merateľná prechodová impedancia 1 - 50 kΩ
Zdroj napájania 3,7 V 1800 mAh batérie
Rozmery (Š x V x D) 90 mm x 47 mm x 140 mm